Logo

MERCEDES-BENZ R 350 (320) CDI L 4Matic 7G-Tronic

Број на оглас: 2469777 | Објавен на: 04.05.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: R 350

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 12.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


voziloto e vo CH i e osteteno vidi na sliki. Redovno von CH servisirano so original Servicekniska

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач