Logo

Mini atv za deca

Број на оглас: 2469979 | Објавен на: 23.05.2017, 08:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam ATV za deca vo odlicna sostojba mozna e zamena so vasa doplata za kes ekstra cena samo ovoj vikend

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 prodavac

Потврден огласувач