Logo

Alfa Romeo 159 JTDM 1.9 150ks

Број на оглас: 2470129 | Објавен на: 19.10.2017, 18:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 159

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e celosno servisirana, registrirana, novi gumi!
KAMEN !

 Прилеп    Општина: Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Mende

Потврден огласувач