Logo

SE PRODAVA DVOSOBEN NOVOGRADBA-VLAE

Број на оглас: 2470132 | Објавен на: 21.04.2017, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 35 m²

Греење: Нема

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Север

Адреса: VLAE

Цена: 34.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dvosoben stan- novogradba vo nas. Vlae so povrsina od 35m2 na 3 kat, stanot se prodava so parking mesto. Cist imoten list.

Огласи од: Zaklina

Zaklina

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Zaklina

Потврден огласувач