Logo

Se prodava vila so lozje

Број на оглас: 2470263 | Објавен на: 07.08.2018, 14:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 54 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 2000 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Викендицата е со површина од 54м2, на два спрата. Дополнително има дворно место односно лојзето е со површина од 2000м2. Викендицата се наоѓа во месноста Суитлак на 500м од игралиштето, поконкретно на 50м од трансформаторот. Има струја, вода и сите други потребни услови. Цената не е фиксна, има простор за договор.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач