Logo

ПРОДАВАМ НАЈКВАЛИТЕТНИ ЦРКОВНИ СВЕЌИ

Број на оглас: 2470351 | Објавен на: 20.04.2017, 18:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ НАЈКВАЛИТЕТНИ ЦРКОВНИ СВЕЌИ
КИЛО 180 ДЕНАРИ
КОНТАКТ 071 804 737
ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ЗА ЕДЕН РАБОТЕН ДЕН, ПРЕКУ КАРГО ЕКСПРЕС.
ОДЛИЧНА МОЖНОСТ ЗА СОРАБОТКА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 ACE