Logo

Se prodava niva na pat ohrid skopje

Број на оглас: 2470363 | Објавен на: 26.09.2017, 07:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4900 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 21 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva na samiot magistralen pat ohrid skopje pomejgu selo gorenci I trebenista cena po dogovor 4900m2. So moznost za priklucok na voda I struja. SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI !!!

 Охрид    Општина: Дебарца

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач