Logo

PREVOZ - TRANSPORT OD 500 DO 8000kg

Број на оглас: 2470380 | Објавен на: 02.10.2017, 16:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Vrsime transport niz cela Makedonija so kamion so cerada i lift pozadi i kombe furgon... Cena po dogovor.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 ZLATE

Потврден огласувач