Logo

Sportski amortizeri za mercedes W203 c klasa

Број на оглас: 2470400 | Објавен на: 23.04.2017, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Amortizerite se ipravni ne se isteceni vozeni se edna god

Amortizerite se na steluvanje i se od mercedes benz W203 C klasa (2000-2005)
Moze zamena za alu bandazi 15,16 so ili bes gumi za mercedes (5*112) razmer

odgovaram i na viber

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач