Logo

1.9 cdti HITNOOO samo ovie denovi

Број на оглас: 2470529 | Објавен на: 23.04.2017, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.749 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


KOLATA E SO FULL OPREMA I NAVIGACIJA FABRICKA PALI VOZI so sitni opravki pominata reg moze da E zemete bez reg moze i od DENOT da vi e registriram cenata ima komentar

 Кичево

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач