Logo

se izdava deloven prostor od 50m2

Број на оглас: 2470537 | Објавен на: 20.04.2017, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30 m²

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva deloven prostor nad maliot park vo strumica,sproti zgradata na poranesna policiska stanica.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач