Logo

Нови оригинал Ауди бандажи (16-ки)

Број на оглас: 2470581 | Објавен на: 13.12.2017, 12:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Продавам скоро нови Ауди бандажи во топ состојба ( возени се 5 месеци). Донесени се од Швајцарија. Димензии ( 5x112, ЕТ 50)
Без замени. Праќам по карго !

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач