Logo

Fiat Punto / Registrirano / Plin

Број на оглас: 2470584 | Објавен на: 24.04.2017, 09:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.150 € 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е во одлична состојба, со алуминиумски бандаши, атестирани клима фолии, спортски издув, направен голем сервис пред 200 км, Ребрасти Каиш,Менето масло и филтер, Затегачи, Диктони, Пк Каиш, Сменети Свеќици, Кабли за Свеќици, Нов Акумулатор со 2 години гаранција, Плин со плочка. За сите делови има документ кога се сменети може да си проверете и сами на мајстор. Може да се види во секое време.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 077977299

Потврден огласувач