Logo

izrabotuvame kujni komodi plakari garnituri kauci lezai

Број на оглас: 2470727 | Објавен на: 28.01.2019, 22:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


kujna kujni plakar plakari komodi komoda garnituri garnitura kauc krevet lezaj

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 dimce

Потврден огласувач