Logo

Se prodava plac vo naselba Gramagje / Се продава Плац

Број на оглас: 2470891 | Објавен на: 25.08.2017, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 650 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во населба Грамаѓе до новиот афалтиран пат. Плацот има 650 м2 со пристап до вода и струја. Соодветен за викендица, куќа и др. Контакт 070 701 072

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 saso