Logo

PROTIVPOZARNI APARATI

Број на оглас: 2470948 | Објавен на: 06.05.2018, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Противпожарна опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tri broja Protivpozarni aparati...

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач