Logo

PRENOSEN EKRAN ZA VO KOLA I DOMA--- TXD

Број на оглас: 2470963 | Објавен на: 23.05.2017, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


prodaden


ISPRAVEN
seuste ne e odlepena zastitnata folija na plastikata
IMA AUX VLEZ ZA VIDEO I AUDIO
VO KOMPLET SO POLNAC ZA VO KOLA
IMA SOPSTVENA BATERIJA.

 Кратово

Прати Е-Маил

 txd

Потврден огласувач