Logo

Huawei Honor 8 Pro

Број на оглас: 2470980 | Објавен на: 03.10.2018, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Honor 8 Pro

Боја: Останато

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Huawei Honor 8 Pro

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Radoviski

Потврден огласувач