Logo

Ford Transit

Број на оглас: 2471004 | Објавен на: 10.02.2018, 18:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Transit

Година: 1990

Гориво: Дизел

Километри: 55000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e regestrirano patnicko-tovarno 8+1.Moze da se vidi vo sekoe vreme.
Цена По Договор.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Dragi