Logo

Prodavam yugo za delovi

Број на оглас: 2471047 | Објавен на: 24.04.2017, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motorot ne cini
Drugoto e top

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 A

Потврден огласувач