Logo

Akvariumi

Број на оглас: 2471052 | Објавен на: 21.02.2019, 23:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Вид на оглас: Се продава


-AKVARIUMI po 1200den.
ako se zemat dva 2000 den. Dvata
2 komada so aluminski lajsni:
edniot: 70x46x27 - 85 litri
drugiot: 65x48x37 - 85 litri


 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач