Logo

Stereo sistem Radio-akustika pojacalo, tjuner i dek

Број на оглас: 2471147 | Објавен на: 21.04.2017, 12:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.300 МКД Цената не е фиксна 2.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Sistemot e epten socuvan, pojacaloto i tjunerot rabotat odlicno a dekot se normalno raboti samo tonot ssussti

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ljubomir

Потврден огласувач