Logo

Vrata VW Golf III karavan / Vento zadna leva 1992-1995

Број на оглас: 2471172 | Објавен на: 21.04.2017, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf III

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Нови оригинални делови по најевтини цени во Македонија !

- ОЕ: 1H9 833 051 A
- година: од 1992 до 1995
- страна за монтирање: задна лева
- производител: ЕУ

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови оригинални делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач