Logo

Peugeot 407 1.6hdi 110ks 2005

Број на оглас: 2471174 | Објавен на: 19.05.2017, 19:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 4.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Peugeot 407 1.6hdi 110ks voziloto e vo odlicna sostojba, napraven e kompleten servis, full oprema. Informacii na :078/276/229 oliver

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 GORAN