Logo

Baram prodavačka vo butik vo centar

Број на оглас: 2471181 | Објавен на: 12.06.2019, 18:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол : Женско

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Eklsluziven butik za fešn gardrroba vo centar bara prodavač...prodavačka.. za rabota vo butik.....Vašeto CV pratete go na muresco@web.de plata 15.000

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 eki

Потврден огласувач