Logo

Vrata VW Lupo leva 1998-2002 NOVI ORIGINALNI I NAJEVTINI

Број на оглас: 2471191 | Објавен на: 21.04.2017, 12:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Lupo

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Нови оригинални делови по најевтини цени во Македонија !

- ОЕ: 6X3 831 051 P
- година: од 1998 до 2002
- страна за монтирање: лева
- производител: ЕУ

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови оригинални делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

Огласи од: AutoKing

AutoKing

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач