Logo

Vrata VW Passat zadna leva 06-11 NOVI ORIGINALNI I NAJEVTINI

Број на оглас: 2471209 | Објавен на: 15.11.2017, 15:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Нови оригинални делови по најевтини цени во Македонија !

- ОЕ: 3C5 833 055 C
- година: од 2006 до 2011
- страна за монтирање: задна лева
- производител: ЕУ

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови оригинални делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

Огласи од: AutoKing

AutoKing

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач