Logo

Proizvodna hala

Број на оглас: 2471237 | Објавен на: 13.12.2017, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 216 m²

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се продава


Се продава хала од метална конструкција со асфалтиран под , врзана струја и вода. Се наоѓа на ул. Леце Котески бб позади фудбалско игралиште "Гром" . Цена по договор. Лице за контакт: Миле
071-398-603

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач