Logo

Citroen Zx

Број на оглас: 2471240 | Објавен на: 21.04.2017, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: ZX

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 550 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM CITROEN ZX GODINA - 1995 MOTOR 1.8 injection KW - 75 / BENZIN OPREMA-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE/ELEKTRIKA NA PROZORI CENA - 550eur.KONTAKT 076 563 997

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Maksut