Logo

Lacoste 41

Број на оглас: 2471248 | Објавен на: 21.04.2017, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 41

Боја: Црна

Цена: 1.300 МКД 1.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Lacoste 41

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Oglasnik

Потврден огласувач