Logo

Audi A3 1.9 EXTRA

Број на оглас: 2471256 | Објавен на: 21.04.2017, 13:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A3 1.9 2005 godina vo odlicna sostojba Registrirano uste 2 meseci so zelen karton
smenetmo ulje , set rebarast i zatezaci

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Misho