Logo

Lingken 125

Број на оглас: 2471293 | Објавен на: 21.04.2017, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Спортски

Година: 2007

Модел: Linken 125

Километри: 10000

Цена: 369 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba i e pali vozi registriran so sobrakajna za poveke info na navedeniot broj ili na email

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 1234

Потврден огласувач