Logo

HDMI 3m Kabel 1080p FHD. Nov neotpakuvan.

Број на оглас: 2471308 | Објавен на: 10.07.2017, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Nov neotpakuvan HDMI kabel od 3 metri.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач