Logo

Motokultivator

Број на оглас: 2471386 | Објавен на: 21.04.2017, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Komplet so freza , plug , prikolka , moze i oddelno .
Cena po dogovor .

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач