Logo

Се продава трактор Case Internacional

Број на оглас: 2471448 | Објавен на: 21.04.2017, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Тракторот е во одлична состојба, дуплак 67ks. Година на производство '88.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 **