Logo

velosiped

Број на оглас: 2471529 | Објавен на: 24.04.2017, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 € Цената не е фиксна 60 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


velosiped velicina M shimano delovi, servisiran, novi gumi...

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач