Logo

Dell Inspiron 15 za delovi

Број на оглас: 2471546 | Објавен на: 21.04.2017, 17:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Dell

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: До 1 GB

Модел на процесор: Intel Core i7

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се изнајмува / Можна е замена


Se prodava Dell Inspiron 15 N5010 model: P10F001 za delovi. Nema display.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач