Logo

Acer Aspire 5335_5235

Број на оглас: 2471556 | Објавен на: 21.04.2017, 17:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Acer

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: AMD Turion

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava laptop Acer Aspire 5335_5235 model: MS2254 za delovi. Ispravna maticna ploca, nema display i hdd.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач