Logo

Asus X5EAC za delovi

Број на оглас: 2471563 | Објавен на: 21.04.2017, 17:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: ASUS

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: AMD Athlon

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava laptop Asus X5EAC model: SX033V, ispravna maticna ploca model: K51AC. Nema diplay i hdd.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач