Logo

HP Pavilion DV5

Број на оглас: 2471569 | Објавен на: 21.04.2017, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: HP/Compaq

Xaрд диск HDD: 320 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava laptop HP Pavilion DV5 model: 1200eo za delovi. Nema diplay i hdd.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач