Logo

HP Pavilion DV5 za delovi

Број на оглас: 2471576 | Објавен на: 21.04.2017, 17:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: HP/Compaq

Xaрд диск HDD: 160 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: AMD Athlon

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava HP Pavilion DV5 za delovi model: 1037eo. Nema hdd.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач