Logo

ALUMINSKI BANDAZI SO GUMI AUDI ORGINAL 15.ki

Број на оглас: 2471577 | Објавен на: 26.04.2017, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM ORGINAL- AUDI- ALUMINSKI BANDAZI SO GUMI 195/65/15...ODLICNO SOCUVANI ..

PRAVI I ZDRAVI.......EKSTRA SOCUVANI..

ekstra cena ....................

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 I.D

Потврден огласувач