Logo

Samsung NP270E5V za delovi

Број на оглас: 2471580 | Објавен на: 21.04.2017, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Samsung

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i3

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се изнајмува / Можна е замена


Se prodava laptop Samsung NP270E5V za delovi neispravna maticna ploca.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач