Logo

luster

Број на оглас: 2471606 | Објавен на: 28.08.2017, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


extra socuvan i ispraven

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 z

Потврден огласувач