Logo

Mesalica

Број на оглас: 2471650 | Објавен на: 24.06.2017, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
400 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mesalica so golem kapacitet vo odlicna sostojba.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач