Logo

Viluski za viluskar 2 komada

Број на оглас: 2471651 | Објавен на: 21.04.2017, 18:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


viluski za viluskar od
90cm - 60e
120cm -80e

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Janku