Logo

Kupuvam vespa skrshena za dokumenti 125 ili 150

Број на оглас: 2471654 | Објавен на: 18.07.2017, 09:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Piaggio

Вид: Скутер

Година: 1987

Модел: vespa

Километри: 20000

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


kupuvam vespa piaggio 125 ili 150 kako na slikite ,skrshena za dokumenti ili samo dokumenti

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 igor