Logo

Cirkular i Dremong

Број на оглас: 2472058 | Објавен на: 19.09.2017, 11:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava cirkular- abrihter - busilica i dremong za drvo i drugi delovi .
Kontakt tel. 070 577 219 Trajko.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач