Logo

Kukja na ul Prohor Pcinski br6

Број на оглас: 2472703 | Објавен на: 30.06.2020, 22:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 150 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 60 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Prohor pcinski

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukja e so dva vleza vednas vseliva

Tel za info +38978866837

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Perica

Потврден огласувач