Logo

Reno megan

Број на оглас: 2473356 | Објавен на: 14.02.2019, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Цена: 1.200 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava reno megan registrirano so napraven celosen servis vo odlicna sostojba poveke informacii na tel.071-844-663

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Jasminka

Потврден огласувач